• Київ,
    Вознесенський узвіз, 23а
  • Пн-Пт: 9:00-18:00

  • Сб, Нд – Вих.

Що робити, якщо аукціон програний?


Не варто засмучуватися, якщо здобути перемогу в аукціоні не вдалося. Програш означає, що у вас є достатньо часу, щоб підготуватися до наступного торгу.  1. Після визнання переможця перевірте його документи на наявність помилок Іноді замовники віддають перемогу учасникам, чия документація не відповідає загальноприйнятим вимогам або встановлюють дискримінаційні вимоги до тендерної документації.

  2. Якщо помилки були виявлені, повідомте про це замовнику. Можливо, деякі моменти в оформленні були упущені не спеціально, або замовник просто «не захотів» їх помітити.

  3. В разі, якщо реакції на ваше звернення не було, складіть безкоштовну скаргу через систему держзакупівель. Це можуть зробити всі зареєстровані користувачі системи через одну з авторизованих майданчиків.

  4. Якщо рішення ситуації не було, пишіть скаргу в Антимонопольний комітет. Фахівці нашого агентства приступлять до оформлення скарги протягом одного робочого дня з дня вашого звернення, самостійно подадуть її в АМКУ і доб'ються справедливого і обгрунтованого рішення по вашому питанню.Пам'ятайте, навіть якщо аукціон програний - не варто опускати руки. Багато перемоги в аукціонах приходять саме після програшів.

Замовити дзвінок