Зіткнулися з неправомірним рішенням
або незрозумілими вимогами по тендеру.

1
Звертайтесь до нас
2
Аналіз ситуації
3
Підготовка скарги
4
Супровід в АМКУ
5
Отримання рішення
1 скарга
4 000 ₴
2 скарги
7 000 ₴
3 скарги
10 000 ₴
4 скарги
12 000 ₴
Для комплексних замовлень є система знижок на умовах абонентського обслуговування

Чому ми кращі

Оскарження результату тендера

Ваше тендерну пропозицію відхилено з необґрунтованих причин? В тендері виграв учасник з гіршими умовами і ціною? На жаль, в практиці тендерних закупівель таке зустрічається. Сумлінні учасники часто зазнають невдачі, а «свої» фірми отримують вигідні замовлення.


Як же бути, якщо ви зіткнулися з неправомірними діями замовника або інших учасників тендеру?


У вас є законна можливість відновити справедливість - оскаржити результати тендеру. Порядок оскарження та строки регламентовані в статті 18 Закону України "Про державні закупівлі". Важливо пам'ятати, що поки триває процедура оскарження спрямована на перегляд результатів тендеру, всі дії і рішення замовника щодо держзакупівлі припиняються. А підписання договору забороняється. У вас є шанс, але важливо все зробити правильно.


Що можна оскаржити?


Будь-які прийняті рішення, дії або їх відсутність, які відбулися на етапі подачі пропозицій потенційними постачальниками, після оцінки цих пропозицій, а також на етапі пре-кваліфікації (для відкритих торгів з публікацією на англійській мові) можуть стати предметом оскарження.
Оскаржити можна нерівнозначні вимоги до учасників конкурсної закупівлі (додаткові дискримінаційні умови або різне ставлення до однакових помилок різних учасників). А також порушення, що стосуються складання тендерної документації та дотримання термінів при проведенні процедури закупівлі.
В кожному випадку є свої нюанси, які важливо знати і дотримуватися: терміни, особливості оформлення документів і тому подібне.


Оскарження результатів тендеру краще довірити професіоналам!


Оскарження результатів - це хороший шанс поборотися за вигідну угоду і відновити справедливість. Але часто воно не отримує очікуваний відгук від АМКУ, який може прийняти скаргу, відхилити її або призупинити розгляд. А причини найчастіше прості - недотримання умов подачі, неправильне оформлення документів, порушення термінів подачі.
Підготовка оскарження вимагає знань специфіки процесу, законодавчого регулювання та, безумовно, юридичної грамотності і досвіду в цій справі. Якщо цим питанням у вашій компанії займається недосвідчений юрист або співробітник, який не пов'язаний з юриспруденцією, оскарження тендеру може виявитися безрезультатним. Скарги розглядають досвідчені фахівці. Вони легко зможуть знайти підставу для відмови.
Саме тому вкрай важливо виконати всі формальності.


Чому варто звернутися в Sirius Law Firm?


Передаючи складні юридичні питання на аутсорсинг професіоналам, ви отримуєте надійного партнера, який готовий допомогти і розуміє, як це зробити. Наші юристи добре знають законодавство і всі особливості тендерного процесу.


• Ми оцінимо можливість проведення оскарження і сформулюємо позицію захисту вашої компанії.
• Правильно підготуємо скаргу по тендеру та інші необхідні документи.
• Забезпечимо супровід до отримання рішення.


Фахівці компанії Sirius Law Firm готові допомогти вам на кожному етапі участі в процедурі конкурсній закупівлі і захистити ваші інтереси, якщо ви зіткнулися з неправомірним рішенням по тендеру.

Надішліть запит на безкоштовну консультацію

Наш фахівець зв'яжеться з вами, щоб уточнити деталі

Замовити дзвінок