• Київ,
    Вознесенський узвіз, 23а
  • Пн-Пт: 9:00-18:00

  • Сб, Нд – Вих.

Як визначити обсяг ринку малих закупівель

Дослідження ринку закупівель дозволяє зібрати і проаналізувати інформацію для прийняття найбільш ефективного рішення щодо вибору ніші. Перевага тендерів у виборі ніші в тому, що всі необхідні вам дані можна отримати безкоштовно і відразу, скориставшись єдиною базою тендерів.

Існує кілька підходів до вибору ніші в ринку закупівель.

По-перше, можна вибрати товар або послугу, в яких ви добре розбираєтеся. Складіть список з 15-20 таких позицій і перегляньте статистику в тендерах - це дасть вам розуміння, які з них сьогодні найбільш затребувані. При цьому ми не радимо братися за нові напрямки, так як на їх вивчення може піти багато часу.

По-друге, можна вибрати той товар або послугу, на які припадає великий обсяг ринку малих закупівель і в яких не потрібно довго розбиратися. Наприклад, клінінгові служби. Намагайтеся вибирати ніші, які «продаються» круглий рік.

Держзакупівлі дозволяють вибрати відразу кілька ніш, серед яких ви з часом відшукаєте ту, яка буде приносити вам найбільшу кількість прибутку. Яким би не був ваш вибір, фахівці нашої компанії з радістю допоможуть вам з тендерним супроводом - від пошуку до укладення договору з замовником.

Замовити дзвінок