• Київ,
    Вознесенський узвіз, 23а
  • Пн-Пт: 9:00-18:00

  • Сб, Нд – Вих.

Як виграти будівельні тендери?

Тендер є економічним інструментом, створеним для освіти здорового конкурентного середовища на ринку державних замовлень. Головна його мета - запобігання корупційним схем, куди входять домовленості, різні фінансові махінації. Тим не менш, не завжди вдається чесно виграти конкурс, отримати замовлення тієї чи іншої молодої компанії, яка не має досвіду в держзакупівлі . Тому звернення до юридичної компанії за допомогою - найбільш оптимальний варіант, щоб виграти будівельний тендер .Команда професіоналів SIRIUS пропонує свої послуги в області супроводу клієнтів-учасників торгів, в тому числі будівельних, до моменту підписання договору замовника з виконавцем. Оперативність, вигідна вартість, індивідуальний підхід, безпека, надійність, ефективність - ось головні переважні особливості співпраці з юридичною фірмою. Компанія займається виключно тендерами , надають послуги обмеженому колу клієнтів, що дозволяє їм займати провідні позиції і отримувати максимально позитивний результат в будь-якій справі.

Головним етапом для успішної участі в торгах є підготовка документації для будівельних компаній . Заявка, подана підрядником на участь в конкурсі, повинна відповідати висунутим вимогам, оскільки при недотриманні хоча б одного з них, вона може бути відкинута, незважаючи на інші умови, які будуть краще у конкурентів.

Вимоги замовника, як правило, такі:
• Високоякісні поставляються матеріали.
• Своєчасність виконання всіх видів робіт з будівництва.
• Дотримання всіх вимог з безпеки при наданні послуг і постачання товарів.
• Обгрунтована, але мінімальна (що не перевищує ціну, встановлену замовником) вартість здійснення заявленого проекту.

Будівельні тендери - досить складна процедура, з великим кількість юридичних нюансів. Не володіючи належними знаннями виграти конкурс практично неможливо. Тому важливо звертатися до професіоналів , які мають досвід в даній області.

Компанія SIRIUS надає різнопланові послуги супроводу будівельних тендерів . Це може бути пакет, куди входить перевірка сформованого пропозиції і рекомендації щодо усунення помилок з підготовленою документації, а може бути пакет комплексних послуг з підготовки пропозиції «під ключ» або тільки оскарження рішення Замовника, з аналізом остаточного рішення, підготовкою скарги в АМКУ.

Всі тендери для будівельних компаній, якщо замовником виступає держава, вважаються цікавими і мотивуючими до участі. Адже при перемозі підрядник може отримати досить прибутковий і масштабний проект, оплата якого буде гарантована. Більш того, для всієї будівельної фірми це принесе високий і стабільний дохід, підвищення репутації.

Вкрай важливо на початковому етапі збору та підготовки документального пакета, оформленні заявки, дуже уважно, кілька разів перевірити кожен пункт. Потім проаналізувати її на предмет відповідності заявленим вимогам, законодавчим нормам, контролюючим проведення даного типу заходів. І саме на цьому етапі учаснику торгів знадобиться юридична консультація. Оскільки, найчастіше, будівельні компанії не мають в своєму штаті юриста, що спеціалізується на тендерах, ідеальним рішенням в цій ситуації буде звернення до кваліфікованих фахівців.

Співробітники SIRIUS беруть на себе відповідальність за перемогу в торгах свого клієнта. Вони максимально швидко, якісно і ефективно роблять велику частину роботи, виконуючи її на професійно високому рівні. У пакет супроводу тендера «під ключ» входять такі етапи, як підбір відповідного тендерної пропозиції, попередній аналіз умов для участі, аналіз вимог замовника і конкурентних пропозицій на ринку в сфері будівництва, щоденне інформування про нові конкурси.

Фахівці в максимально стислі терміни підготують заявку, проведуть ретельну її перевірку, експертизу, проаналізують вимоги замовника, в разі виявлення невідповідностей, дадуть рекомендації по їх усуненню. Так само співробітники компанії при виявленні в тендерної документації дискримінаційних вимог оскаржать їх в АМКУ. Супровід клієнта здійснюється до моменту підписання договору з Замовником.

Співпраця з фахівцями починається з обігу у вигляді заявки, залишеної на сайті або оформленої по телефону. Далі, після аналізу запиту експертами клієнт отримує договір для вивчення і підписання (підпис можлива в електронному вигляді). Після чого фахівці компанії відразу ж приступають до вирішення питань клієнта.

Вся складена і перевірена документація може бути надіслана електронною поштою клієнтові або ж відразу на акредитовану майданчик, якщо вона знаходиться у відкритому доступі. За підтримки професіоналів компанії SIRIUS виграти будівельний тендер буде не складно.

Замовити дзвінок