• Київ,
    Вознесенський узвіз, 23а
  • Пн-Пт: 9:00-18:00

  • Сб, Нд – Вих.

Як виграти тендер?

У кожного успішного учасника тендерного процесу є свої "секрети". І це не магія, не чари і не "домовленості". Сучасна система проведення торгів прозора і зрозуміла. І вся таємниця криється в правильній організації процесу і ретельну підготовку. Поговоримо про те, на що необхідно звернути увагу.Визначтеся з метою
Важливо розуміти, що ви хочете отримати від участі в торгах:
• Важливий сам факт перемоги.
• Прибуток від укладення вигідного договору.
• Інформація про конкурентів і замовників для отримання досвіду і вибудовування стратегії в подальшому.
• Зміцнення репутації компанії після укладення договору з "важливим" замовником.
• Перехід на новий рівень розвитку бізнесу та розширення можливостей.
Від мети будуть залежати критерії вибору тендера і стратегія підготовки до нього.

Вибирайте зручний спосіб отримання інформації про тендери
Це можуть бути окремі електронні майданчики, які пройшли авторизацію в системі ProZorro. Або сама система, яка збирає інформацію про всіх тендерах України. Інформація з'являється там відразу ж після оголошення тендеру. Ви можете налаштувати підписку, отримувати повідомлення з актуальними тендерами і оперативно працювати з даними.
Якщо ж ви вирішили оптимізувати свої ресурси і скористатися послугою тендерного супроводу, досить сформувати критерії і досвідчені фахівці допоможуть вам з вибором.

Почніть з невеликих тендерів і беріть участь постійно
Такі закупівлі може і не принесуть великий прибуток, але допоможуть на початковому етапі потренуватися і виробити певну систему роботи. Участь в них простіше за рахунок меншої кількості документів. Тут точно немає корупційних схем і відкатів. А процедура проведення може бути спрощеною (допороговой).
У будь-якому випадку це хороший шанс спробувати свої сили, проаналізувати помилки, плюси і мінуси і краще зрозуміти тендерний процес.
Постійна участь дозволяє набути цінних навичок, пройти "випробування" на предмет надійності, стабільності і якості, сформувати репутацію відповідального виконавця.
Після успішних спроб можна сміливо переходити до великих тендерах.

Вибирайте зручний спосіб отримання інформації про тендери
Тому:
• Аналізуйте конкурентів: їх ціни, товари та послуги, якість продукції, а також поведінку в торгах. Звертайте увагу на любимчиків - компанії, які перемагають у конкретного замовника завжди або найчастіше і не перемагають в інших торгах або зовсім не беруть участь в них.
• Вивчайте замовника і історію його закупівель: які вимагає документи, з яких причин відхиляє заявки, чи часто оскаржують його закупівлі.
Маючи інформацію ви зможете зрозуміти, чи варто вам брати участь в цьому тендері, яких конкурентів можна зустріти і як вибудувати свою тактику поведінки.

Уважно вивчайте вимоги до тендерної документації та дотримуйтесь терміни подачі
Не бійтеся витратити більше часу на вивчення умов участі в тендері, залучити додаткових співробітників або скористатися послугами юридичного супроводу державних закупівель. Навіть незначна помилка в оформленні документів може стати приводом для відхилення вашої заявки.
Звертайте увагу не тільки на дату, але і на час! Ще краще - сформуйте пропозицію заздалегідь, щоб була можливість перевірити його ще раз.

Не бійтеся задавати питання замовнику
Якщо в умовах тендеру є незрозумілі моменти, краще не гадати, а звернутися за роз'ясненням до Замовника. Це ваше право, яким варто скористатися. Всі питання залишаться анонімними, а відповіді зберігаються в системі і доступні до перегляду.

Пам'ятайте про основні складові успішної участі в конкурсній закупівлю
• Якісне тендерну пропозицію.
• Вигідна ціна.
• Сумлінність замовника.
Вивчіть конкурентів і замовника, складіть обгрунтоване цінова пропозиція і підготуйтеся до самого аукціону, визначивши три рівня ціни: максимальну, оптимальну і мінімальну.

Правильно організуйте роботу з підготовки до тендеру
Визначте співробітника або створіть відділ, який буде займатися тендерної діяльністю.
Щоб збільшити шанси на перемогу і отримати кваліфіковану юридичну допомогу в ході підготовки до тендеру або супровід на всіх етапах аж до підписання договору звертайтеся в компанію Sirius Law Firm.

Не мовчіть, якщо ваші права порушують
Кожен учасник має право оскаржити результати тендеру або дискримінаційні умови участі, звернувшись в АМК України. Ми знаємо як законно захистити ваші інтереси.

Замовити дзвінок