• Київ,
    Вознесенський узвіз, 23а
  • Пн-Пт: 9:00-18:00

  • Сб, Нд – Вих.

Участь в тендерах і держзакупівлях Prozorro

Розроблена і запущена зовсім недавно прозора система електронних державних закупівель Prozorro вже показала свою високу ефективність, не просто знизивши максимально можливості корупційних махінацій, а практично виключивши їх. Ця реформа була дуже корисною, а головне успішною серед інших проведених в Україні за останні роки. Саме завдяки введеної системі перемога в держзакупівлі стала реальною для більшості постачальників. Адже Прозоро відкриває можливості для бізнесу та значно економить державний бюджет.

Щоб брати участь у держторгах важливо уважно вивчити умови участі в тендері прозоро, а потім чітко слідувати всім встановленим правилам. Сама платформа досить широка. Вона охоплює відразу десять сайтів, з якими безпосередньо працює користувач. Всі вони містять однаковий перелік державних закупівель. Учасники вибирають відповідно до своїх інтересів.Як стати учасником тендера?
Для участі в обраному тендері постачальник проходить реєстрацію на веб-майданчику, яка на його погляд має найбільш зручним і зрозумілим інтерфейсом. Після успішної реєстрації, замовнику можна задавати питання, стосовно його виставленого замовлення. Після отримання всіх відповідей виконавець повинен представити на майданчику заявку з бажанням брати участь в торгах та доданий пакет документів.
Щоб виграти тендер прозоро важливо дотримати не тільки правила участі, але і складання документації, яка є прямим свідченням можливості виконавця повного задоволення всіх запитів і вимог замовника. При виявленні найменших погрішностей або невідповідностей в документах замовник в праві відхилити заявку.
Торг полягає в наданні учасниками найвигіднішою вартості їх послуг. Переможець визначається автоматично. Після чого обидві сторони (Замовник і Виконавець) підписують відповідний договір про співпрацю.
Даний алгоритм дій відноситься до так званих підпороговим держзамовленням, тобто не перевищує суму 200 000 (на товари) або 1,5 млн (на послуги) гривень. З замовленнями на великі суми - надпороговой - торги можуть проводитися за іншим алгоритмом, з використанням методу переговорів у другому етапі тендеру.

Пакет документів для участі в торгах
Збір і оформлення документації - це найважливіша частина організації заходу в цілому. Адже при самому незначному недоліку, знайденому хоча б в одній довідці, учасники тендера можуть подати скаргу в прозоро , щоб відхилити заявку, знизити конкуренцію.
У законі України про держзакупівлі є перелік всіх видів документів, які повинен надати постачальник (виконавець) на площадку ProZorro для участі в аукціоні. Цей список налічує більше двох десятків найменувань. У нього включені:
• Банківська тендерна гарантія.
• Виписка з єдиного держреєстру юридичних і фізичних осіб-підприємців.
• Різні довідки, в тому числі про матеріально-технічній базі, а також про відсутність судимості, боргів.
• Свідоцтво про реєстрацію фірми.
• Статут підприємства.
• Гарантії виконання робіт.
• Довідка про права на участь в електронних торгах, і так далі.
Перелік, як бачимо, об'ємний. І не маючи досвіду оформлення даного пакета, буде вкрай складно вийти переможцем з торгів. Тому варто звернутися до фахівців у даній справі, якими є юридична компанія SIRIUS, що пропонує супровід тендера «під ключ».
Дана послуга професіоналів забезпечить гарантовану перемогу в торгах. Оскільки фахівці фірми мають належними знаннями, інструментами роботи, досвідом в даних питаннях. Вони беруть на себе відповідальність не тільки за правильність оформлення документації учасника торгів, а й оскарження тендеру прозоро , якщо таке знадобитися. Супровід клієнта відбувається до самого підписання договору з замовником.

Фахівці компанії SIRIUS допоможуть сформувати якісну тендерну пропозицію або перевірити вже готову, захистити права клієнта при неправомірному відхиленні його заявки та інших дій замовника, що суперечать правилам проведення тендерів.

Замовити дзвінок